LAUKO TENISAS

Nuo Birželio mėnesio “Ąžuolas Resort” centre bus galimybė išbandyti aukščiausius “ATP” standartus atitinkančius teniso kortus. Sintetinės žolės aikštelė jau yra palankiai įvertinta tokių pasaulinio lygio profesionalų, kaip Gvidas Sabeckis. Leiskite “Ąžuolas Resort” sau mėgautis kokybiškiausiu žaidimu.

Kaina 10 EUR | 1val. arba 100 EUR | visa diena

Neturint inventoriaus už papildomą mokestį Jums išnuomosime raketes bei kamuoliukus.
*Su gyvūnais į teniso kortus eiti draudžiama.

KREPŠINIS

Teritorijoje yra įrengtos dvi krepšinio aikštelės.

PAPLŪDIMIO TINKLINIS

“Ąžuolas Resort” poilsio ir pramogų centre mėgaukites ne tik vandens ir saulės malonumais, bet ir paplūdimio tinkliniu. Jei pamiršote kamuolį – galite naudotis mūsiškiu!

IRKLENTĖS

“Ąžuolas Resort” galite išbandyti įvairias pramogas. Mėgaukites nuostabiais gamtos vaizdais stovint ant irklentės, ar skrodžiant bangas burlente Gailinto ežere. Poilsio centre galite išsinuomoti visą reikalingą inventorių ir mėgautis aktyviu poilsiu. Viskuo kitu pasirūpinsime mes!

Irklentės nuoma valandai – 5 EUR
Irklentės nuoma parai – 15 EUR

Nuomojame tik kokybiškas pripučiamas ir kietas irklentes.

ŽVEJYBA

“Ąžuolas Resort” galite išbandyti vieną smagiausių užsiėmimų gamtoje – žvejybą. Centras yra įkurtas ant vieno iš švariausio Lietuvoje, Gailinto ežero kranto. Ežere ypač gausu karšių, lydekų ir ešerių.

KUBILAS

Po kupinos įspūdžių dienos Jums pasiūlysime pasimėgauti maudynėmis kubile. Vasarą atsigaivinkite vėsiu Gailinto ežero vandeniu, o žiemą - išokite į ledinę eketę. Nuplaukite visas savo bėdas ir rūpesčius. Po viso seanso jausites it naujai gimę! Jūsų patogumui kubilu galite naudotis visą sezoną.

Kaina 70 EUR | vakarui